خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

برگزاری کارگاه آموزش های مهارت های زندگی در پیام نور اراک

  برنامه های آموزشی مهارتهای زندگی بر این اصل استوار است که جوانان دانشجو حق دارند توانمند شوند و  نیازمند آن هستند که بتوانند از خود و علایقشان در موقعیتهای سخت زندگی دفاع کنند . برنامه ها مهارتهای زندگی جزو طرحهای پیشگیرانه .... ارتقاء بهداشت روان است که توسط سازمان جهانی بهداشت مطرح شده است . برخی از این مهرتها عبارتند از:مهارت خود اگاهی ، مهرتهای ارتباطی ، مهارت تصمیم گیری وصل مساله ، مهارت مقابله با هیجان های منفی مهارت مقابله با استرس و مهارت تفکر  خلاق .. . را می توان نام برد.

  هدف کلی از برگزاری این کارگاه ها توانمند نمودن دانشجویان در زمینه های مهارت زندگی می باشد  که اولین دوه این کارگاه ها در تاریخ 9/11/92 برگزار گردیده است. در این دوره آموزشی که به مدت 32 ساعت برگزار شد دانشجویان در قالب دو گروه 50نفری تقسیم شدند که یک گروه را دانشجویان رشته روانشناسی و گروه دوم را دانشجویان سایر رشته ها تشکیل می دادند.استاد پریور از اساتید سازمان بهزیستی به عنوان مدرس گروه دوم و سرکار خانم طاعتی به عنوان مدرس گروه اول را بر عهده  داشتند. کتاب های آموزشی در این زمینه به دانشجویان  بصورت رایگاه  با همکاری سازمان بهزیستی صورت پذیرفته است.در پایان  دوره نیز عملکرد دانشجویان شرکت کننده مورد ارزیابی قرار گرفت.


  این مطلب تا کنون 38 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مهارت ,گروه ,دانشجویان ,زندگی ,سازمان ,آموزشی ,مدرس گروه ,عنوان مدرس ,سازمان بهزیستی ,مهارت مقابله ,مهارتهای زندگی ,
  برگزاری کارگاه آموزش های مهارت های زندگی در پیام نور اراک

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر